• 0,00€
  • Bez DPH: 0,00€

Dostupné možnosti

Ks:
  

Cena sa zobrazí po zadaní dĺžky v cm.

Transparentný ochranný pás no mud nest® je dodávany v šírke 15cm, teda po inštalácii jeho výška je 15 cm. Aj keď je možné vyrobiť dĺžku aj do 50 metrov v 1 kuse, avšak manipulácia pri inštalácii pásu pri takej dĺžke, ktorý je tak vo veľmi veľkej rolke, by bola obtiažna, preto odporúčame maximálnu dĺžku 30 metrov na 1 kus. Cena: 3,77 € s DPH/1meter.

Táto verzia je vyrobená s referenčnými malými otvormi s priemerom 2 mm (milimetrov) a vo vzájomných vzdialenostiach 50 cm od seba,
za účelom uľahčenia rovnakého rozostupu inštalovaných skrutiek, pričom však polmetrová vzdialenosť je referenčná, čiže ak si zákazník objedná dĺžku, ktorú nemožno rozdeliť rovnomerne po 50cm + malé dĺžky na okrajoch (1 - 2 cm), tak sa zvolí vzdialenosť čo najbližšie k 50 cm medzi jednotlivými otvormi, teda aby rozloženie týchto otvorov bolo rovnomerné, a tak estetické.

A logicky na dĺžkach menších ako 54 cm sú referenčné otvory vyhotovené v menšej dĺžke ako je 50 cm ako je to fyzicky možné, teda samozrejme napr. pri najmenšej dĺžke 5 cm je táto vzdialenosť 3 cm (1 cm od okrajov) alebo napr. pri dĺžke 45 cm je táto vzdialenosť 41 cm (2 cm od okrajov).

Jedná sa o ochranný pás bez predinštalovaných medených otvorov, čiže horná zosilnená časť je hladká, pričom táto verzia je použiteľná tam, kde neviete vopred aké dĺžky pásov budete potrebovať, teda budete pás krátiť na mieste inštalácie; v takom prípade je potrebné použiť podložky k skrutkám v kategórii SPOJOVACÍ MATERIÁL, ktoré je možné zakúpiť v tomto našom e-shope ako set, a to podľa druhu tepelnoizolačného materiálu steny, ktorú mienite takto ochrániť proti nežiadúcemu hniezdeniu vtáctva.

V takom prípade, je možné osadiť hmoždinky (kotvy) aj vopred a postupným roztáčaním ochranného pásu, tento prepichnúť priamo v zosilnenej hornej časti medzi dvoma zvarmi dodanou NEREZ skrutkou s podložkou presne v mieste už osadenej hmoždinky, ktorú vzhľadom na transparentnosť výrobku, je možné vidieť alebo postupovať opačne t.j. roztáčať rolku pásu a v mieste referenčného otvoru vyznačiť miesto pre hmoždinku a následne cez referenčný otvor osadiť skrutku; NEREZ podložka je dôležitá pre samotné efektívne uchytenie ochr. pásu, keďže stlačí pás z oboch strán, teda podložka z vonkajšej strany k hmoždinke z druhej strany a zabezpečí tak dokonalú pevnosť tohto závesu ochranného pásu, preto je potrebné počas inštalácie dôkladne zakrutkovať skrutku tak, aby sa podložky pritlačila o protiľahlú plochu hmoždinky (resp. plochu tvrdého podkladu, napríklad drevo).

Ide o flexibilný materiál, takže občasným pohybom spôsobeným vetrom sa súčasne zabraňuje sústreďovaniu pavúkov a hmyzu v inštalovanej časti, a teda samotný produkt nemôže ani prispievať k tvorbe plesní, keďže ide o vzdušnú inštaláciu. 

K tomuto typu ochranného pásu sa vzťahuje (podľa druhu steny ochraňovanej stavby) tento druh spojovacieho materiálu:
1. Set spojovacieho materiálu pre tepelnoizolačný materiál s hrúbkou nad 3,2cm pre ochr. pás bez nitovania, teda S PODLOŽKAMI
2. Set spojovacieho materiálu pre tepelnoizolačný materiál s hrúbkou do 2,0cm pre ochr. pás bez nitovania, teda S PODLOŽKAMI
3. Set spojovacieho materiálu pre steny bez zateplenia pre ochr. pás bez nitovania, teda S PODLOŽKAMI
4. Set spojovacieho materiálu pre iné podklady stien ako murivo pre ochr. pás bez nitovania, teda S PODLOŽKAMI

Súvisiace produkty

Štítky: nástenný ochranný pás